19:03, 03 Вересня 2023

У Володимирі попрощалися зі старшим сержантом Андрієм Рудаковим

Сьогодні Володимирська громада вчергове у жалобі. У цей важкий день володимирчани провели в останню путь земляка Андрія Олександровича Рудакова, який назавжди лишився 34-річним.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської  міськради у «Фейсбук».

Старший сержант, який став до лав Збройних сил України задовго до повномасштабного вторгнення російської федерації, загинув у перші місяці великої війни і вже понад рік перебував у статусі безвісти зниклого.

Його ідентифікували і підтвердили загибель за допомогою експертизи ДНК на початку серпня цього року. У загиблого військовослужбовця залишалася дружина, 12-річна донечка та сестра. Батько, не дочекавшись звістки від сина, помер кілька місяців тому.

Прощання з Андрієм Рудаковим відбулось у храмі Віри, Надії та Любові, де чин похорону відслужили священнослужителі отець Євген та отець Тарас. Скорботний кортеж з тілом воїна навколішках зустріли рідні, друзі, бойові побратими загиблого, представники місцевої влади, небайдужі містяни.

“Більше року, відколи Андрій Рудаков вважався зниклим, його родина вірила і сподівалась, що він виявиться серед полонених. На жаль, воїн повернувся назавжди додому на щиті, поповнивши лави Небесного Легіону нашої громади. Зі слів його побратимів він був професійним військовослужбовцем, вірним товаришем, який до останнього подиху захищав рідну землю від ворога”, – зазначив Володимирський міський голова Ігор Пальонка.

Місцем останнього спочинку Героя на рідній землі стало Федорівське кладовище, де його поховали з усіма військовими почестями.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам’ять та шана Герою!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: