14:42, 08 Грудня 2023

У Володимирі попрощалися із Героєм Юрієм Градом

8 грудня володимирчани попрощались із 42-річним загиблим Героєм Юрієм Градом, життя якого обірвалось від ворожого обстрілу під час оборони Харківщини.

Про це повідомляє Володимирська міська рада у “Фейсбук”.

У Свято-Юріївському храмі зібралась родина, близькі, сусіди, друзі, небайдужі містяни, численна команда колег полеглого з місцевої філії енергетичної компанії «Волиньобленерго», звідки й пішов Юрій Град на війну з початком повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

«Ім’я нашого Героя навіки вписано в книгу історії нашої країни, нашої громади. І вічний наш обов’язок допомагати дітям, родині загиблого за незалежність Української держави воїна», – сказав міський голова Ігор Пальонка, звертаючись зі словами співчуття до рідних.

«Юрій виконав свій священний обов’язок, а тепер служитиме у Небесному війську – поруч із попередніми поколіннями борців за свободу України, Небесною Сотнею, героями сучасної російсько-української війни», – звучало у священничому слові.

Опісля траурна процесія відправилась на останнє прощання до будинку, у якому проживав Герой, на вулицю Млинну. Коридором шани містяни проводжали полеглого молодшого сержанта володимирськими вулицями, а Федорівське кладовище стало місцем його останнього спочинку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: