19:04, 24 Березня 2024

У Володимирі попрощались із полеглим Героєм Романом Калашнюком

24 березня володимирчани провели в останню земну дорогу полеглого Героя Романа Калашнюка, який перебував у статусі безвісти зниклого із квітня минулого року.

Про це повідомляють на сайті Володимирської міськради.

Чорна траурна стрічка розвівається на вітру разом із синьо-жовтим стягом нашої країни… На жаль, стяг, за який сміливо йдуть у бій наші захисники, сьогодні вкрив труну іще одного воїна – старшого солдата Романа Миколайовича Калашнюка, якому тепер навіки 38 років.

Попрощатись із захисником, який віддав життя за незалежність України, прийшли його рідні, друзі, побратими, сусіди, представники місцевої влади та небайдужі містяни. Чин похорону священнослужителі звершили у соборі Різдва Христового.

Роман Калашнюк служив за контрактом у Збройних Силах України і на момент повномасштабного вторгнення російської федерації перебував у зоні ООС. Із січня 2023 року брав участь у кровопролитних боях за Бахмут. 16 квітня під час вимушеного відходу з бойових позицій разом з іще двома військовослужбовцями Роман евакуйовував із поля бою пораненого побратима. На жаль, вибратись живим вдалось лише одному… З рештою, серед яких і старший солдат Калашнюк, зв’язок втратили.

Нещодавно загибель стрільця Романа Калашнюка підтвердили в результаті ДНК-експертизи. Його рідні майже через рік болісного очікування отримали змогу попрощатися зі своїм найріднішим, а мешканці громади – віддати останню шану Герою. Полеглий боєць знайшов вічний спочинок на Алеї слави, що на Федорівському  кладовищі.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: