11:08, 21 Вересня 2022

У Володимирі погодили виплату грошових допомог

20 вересня засідала комісія з соціальних питань по Володимир-Волинській міській територіальній громаді. На розгляд комісії, яку очолює керуюча справами міськвиконкому Ірина Лошенюк, винесли дванадцять питань порядку денного.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Під час засідання підтримали звернення 20 мешканців громади, які потрапили в складні життєві обставини, щодо призначення їм одноразових грошових допомог. На такі цілі виділять 55 000 тисяч гривень.

За результатами розгляду звернень громадян 4 особам виплатять одноразову грошову допомогу на лікування рідних та близьких на загальну суму 12 000 тисяч гривень. Члени комісії ухвалили позитивне рішення щодо виділення громадянам  коштів на лікування важкохворих дітей на загальну суму 20 000 тисяч гривень (за програмою), а також 2 заявникам виділили кошти на поховання рідних (близьких) на загальну суму 1 900 грн.

Розглянули члени комісії і ряд звернень начальника управління соціальної політики Наталії Голюк щодо відшкодування КП “Полігон” коштів за фактично надані послуги з організації та проведення поховання загиблого військовослужбовця на суму 8 500 грн, про відзначення з нагоди 90-річного та 95-річного ювілею 9 ветеранів війни та праці на загальну суму 4 500 грн, про відзначення 52 членів сімей загиблих з нагоди Дня захисника України на загальну суму 52 000 грн та відзначення 8 членів сімей загиблих з нагоди Дня народження дітей та батьків загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на загальну суму 4 000 грн.

Напередодні Дня ветерана та Дня людей похилого віку розглянули звернення голови Ради ветеранів війни і праці організації ветеранів України – Миколи Селецького та директора територіального центру – Георгія Самчука щодо надання матеріальної допомоги людям з-поміж ветеранів та людей похилого віку, на що комісія виділила кошти 20 мешканцям на суму 6 000 грн.

Підтримали члени комісії і звернення голови Нововолинської міжрайонної територіальної первинної організації “УТОС” – Галини Маліц щодо виділення 5 000 грн на статутну діяльність та фінансову підтримку організації, голови Володимир-Волинської громадської організації “Берег Надії” – Олени Кандиби, щодо виділення 6 000 грн на статутну діяльність та фінансову підтримку організації, звернення голови Володимир-Волинського культурного товариства “Холмщина” – Юрія Грищука, щодо виділення 5 000 грн на статутну діяльність та фінансову підтримку організації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: