09:41, 04 Травня 2022

У Володимирі планують перейменувати не менше 34 вулиць

Міський голова Ігор Пальонка прокоментував плани щодо перейменування вулиць міста, пов’язаних із радянським минулим та російськими діячами.

Ігор Пальонка провів традиційний щотижневий брифінг, на якому відповів на питання журналістів, що стосуються різних сфер життя громади в умовах воєнного стану, йдеться на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

«Управлінню інфраструктури дали доручення підготувати перелік вулиць, що підлягають перейменуванню. Попередній перелік наразі налічує 34 вулиці, проте він іще розглядатиметься спеціально створеною комісією, до складу якої увійдуть науковці та історики. Долучатимемо до обговорення та внесення пропозицій і громадськість. Є думка назвати вулиці іменами загиблих Героїв з нашого міста, тож планую особисто зустрітись з рідними, аби почути їхню думку. Остаточне рішення щодо перейменування прийматимуть депутати на сесії міської ради», – зазначив він.

Окрім того, він пояснив, що на демонтаж радянських пам’ятників наразі не витрачали бюджетних коштів:

«Ми не платили ще ні копійки. Сьогодні формуються акти виконаних робіт, відповідно до яких проведуть розрахунок. Оплачуватимуться послуги підйомного крана одного з приватних підприємств, а за техніку місцевого фермерського господарства розраховуватись не будемо, оскільки власник надав ці послуги безплатно».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: