19:51, 31 Грудня 2021

У Володимирі підбили підсумки реалізації проектів громадського бюджету у 2021 році

Підходить до завершення календарний рік, усі планують справи на прийдешній 2022 рік. Тому напередодні новорічних свят підбили підсумки реалізації проєктів громадського бюджету за цей рік.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Нагадаємо, що попередньо, за результатами голосування жителів громади, до етапу реалізації у 2021 році пройшли дев’ять проєктів бюджету участі. Детальніше зупинимось на вже втілених проєктах.

Парк інтелектуального відпочинку “Легенди Володимира” (автор Олександр Стемковський). Сквер біля музею ім. Омеляна Дверницького після встановлення скульптур-топіарів у формі історичних персонажів став улюбленою локацією містян і справжньою окрасою міста, адже  аналогів такого парку немає по всій Україні.

Надійна велопарковка у парку “Слов’янський” (автор Ірина Пикалюк) забезпечить комфортне та надійне розміщення велосипедів в центрі міста, що сприяє розвитку велоінфраструктури.

Безпечні пішохідні переходи (автор проєкту Максим Клим’юк). Встановлені ростові фігури  на пішохідних переходах біля шкіл міста нагадують водіям, що в цьому місці переходять дорогу учні, тому тут потрібно бути особливо уважним та пригальмувати.

Різдвяна феєрія на головній площі міста (автор Наталія Панас). Встановлення каркасних світлодіодних конструкцій (сім’ї оленів та облаштування тунелю) створює незабутню святкову атмосферу та естетику на головній площі міста у період новорічно-різдвяних свят.

Квітучі дерева на вул. Луцькій та вул. Драгоманова, (автор Катерина Гнатюк). 25 сакур висадили в парку “Риловиця” та навпроти парку вздовж вулиці Луцької. З приходом весни ці дерева підкреслять природну красу парку та радуватимуть жителів громади своїми яскравими барвами.

Дитячий майданчик “Капітошка” (автор Тетяна Гущик). Встановлення майданчику забезпечить організацію простору відпочинку в районі цукрового заводу для дітей та дорослих жителів громади, популяризацію здорового способу життя, а також сприяння у вихованні здорового молодого покоління.

Проект бюджету участі “Створення символічної архітектурно-природної композиції біля пологового будинку”, авторкою якого є Зоряна Гузь, знаходиться на фінальній стадії реалізації. Скульптура долонь, що передбачена проєктом, вже встановлена. Висадження вічнозеленого дерева ніваки з гірської сосни через зниження температурних показників відкладається до настання більш сприятливих погодних умов.

На жаль, проекти “Центральна зупинка майбутнього” (авторка Анна Медвєдєва) та “Велотрек ЕКСТРІМ” (авторка Віра Сергєєва)  не будуть реалізовані в рамках бюджету участі через збільшення реальної вартості реалізації проекту, відносно поданого на конкурсі кошторису. Проте, жителі громади все-таки зможуть отримати нову сучасну автобусну зупинку на вул. Ковельській, 42, яку встановлять за кошти місцевого бюджету у 2022 році.

Щодо реалізації ідеї “Велотрек ЕКСТРІМ” є гарні новини: у запланованому капітальному ремонті дитячого майданчика в парку “Слов’янський” передбачили облаштування мультифункціонального майданчику, одним з елементів якого стане велотрек або памп-трек.

Також у січні 2022 року планують провести опитування жителів громади  методом особистого інтерв’ю  та шляхом заповнення онлайн-форми    щодо   покращення  проведення громадського бюджету. Закликають всіх долучатися до опитування задля удосконалення бюджету участі громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: