15:29, 29 Серпня 2023

У Володимирі перевірять стан усіх старих зупинок

29 серпня відбулася чергова оперативна нарада Володимирського міського голови Ігоря Пальонки з керівниками структурних підрозділів виконкому міської ради.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Алла Троць, начальниця ЦНАПу, повідомила про петицію, яку вчора зареєстрували на сайті міської ради щодо збору кришечок від пластикових пляшок і встановлення відповідних інсталяцій у громадському просторі міста. Міський голова дав доручення прискорити процес впровадження у ЦНАПі послуг реєстрації шлюбу, народження та смерті. А також поцікавився, коли установа видаватиме водійські посвідчення. Орієнтовно до кінця року це може бути вирішено, запевнила керівниця ЦНАПу.

Начальниця управління бюджету та фінансів Оксана Субицька доповіла, що за вісім місяців року є перевиконання бюджету на 118 %. Ігор Пальонка доручив зібрати усіх розпорядників коштів і проаналізувати, що відбувається з їх освоєнням, хто затягує цей процес, чи встигає до зими виконати усе заплановане.

Профінансували з місцевого бюджету щомісячні допомоги представникам пільгових категорій. У лікарні тривають медогляди школярів, ведеться робота зі щеплення від кору, оновлюються списки нещеплених дітей і будуть передаватися директорам шкіл, аби прискорити процес. На стаціонарному лікуванні в ТМО нині перебуває 254 пацієнти, серед них 45 військових, один пацієнт, хворий на ковід.

Керівник КП «Володимиртепло» Сергій Коба пояснив, що підприємство єдине в області не має заборгованості за газ, невдовзі укладуть черговий договір з «Нафтогазом». Основна підготовка до опалювального періоду завершена, генератори щомісяця планово перевіряють.

Начальниця управління з гуманітарних питань Оксана Бігун повідомила, що цьогоріч за парти сядуть 428 першокласників у 18 класах. Загалом 4718 дітей будуть навчатися у 191 класі. Досі 4 педагоги і 372 дитини перебувають за кордоном. Загалом навчальні заклади готові до навчального року на 90 %. Ремонти, які відбуваються, не будуть заважати початку освітнього процесу, стверджує очільниця управління. Усі школи забезпечені укриттями, для учнів ліцею імені О. Цинкаловського буде діяти укриття у Соборі Різдва Христового, про що із представниками храму підписали відповідний договір. З батьками навчального закладу провели зустріч, на якій роз’яснили, чому укриття у школі ще не готове і коли розпочнеться його спорудження разом із навчальним корпусом.

На цьому тижні проводитимуть випробування перших двох відремонтованих ліфтів у багатоповерхівках, після чого їх здадуть в експлуатацію, відзвітував керівник УЖК Роман Лисюк. Міський голова доручив йому надати роз’яснення громадянам, за якою ціною планується закуповувати дитячі майданчики. Ця тема набула суспільного резонансу.

Керівник управління інфраструктури Ігор Возний повідомив, що вже визначили переможців тендеру щодо ремонту вулиці Мономаха і тротуарів на вулиці Устилузькій. Оголосили три тендери по капітальному ремонту дворів на Галицького, 9, Ковельській, 73, Ковельській, 102-104.

Днями УЖК, КП «Полігон» та «Володимирканал» займалися ліквідацією наслідків буревію. Ігор Пальонка подякував усім службам за оперативну роботу. У зв’язку з тим, що внаслідок стихії впала зупинка на вулиці Академіка Глушкова, дав доручення оперативно підготувати пропозиції по заміні усіх зупинок, які встановлені приблизно у той же період.

Турбує і облаштування територій поблизу навчальних закладів, де ще проводять ремонти. Усі вони мають бути безпечними, з твердим покриттям, щоб уникнути травматичних ситуацій. Є потреба провести збори з батьками учнів усіх навчальних закладів, як це було у ліцеї ім. О. Цинкаловського. 9-10 вересня у місті відбудеться спортивний фестиваль, тож необхідно завершити роботи на стадіоні.

Також Ігор Пальонка закликав представників підприємств подати аргументовані пропозиції, яка ще є потреба у генераторах, з якою потужністю. Звертаючись до начальника водоканалу, запевнив, що у відповідь на офіційні листи з підприємства міськвиконком не буде ухвалювати жодних рішень щодо підняття тарифу на воду. Адже людям нині і так важко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: