14:03, 28 листопада 2022

У Володимирі організували посвяту у першокласники у художній школі

25 листопада дитяча художня школа ім. Миколи Рокицького організувала для учнів перших класів свято з розвагами та конкурсами, присвячене традиційній посвяті у юні художники. Мистецька сім’я прийняла до себе майже півсотні талановитих діток, які вміють бачити прекрасне та прагнуть вдосконалювати свої творчі пориви під керівництвом професійних педагогів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Свято відбулося у фойє культурно-мистецького центру, де у родинному колі зібрались учні чотирьох груп базового рівня, а також їхні викладачі та батьки. Завітав на свято до юних художників і заступник міського голови Андрій Гудим, який побажав дітям легкого та вдалого старту в опануванні основ мистецтва, що обов’язково стануть їм у пригоді. До вітального слова долучились й директорки художньої школи ім. М. Рокицького Катерина Юрчук та Устилузької школи мистецтв Катерина Фурманюк.

Під час святкового дійства, ведучою якого була керівниця гуртків ЦПО Ольга Грицай, першокласників поділили на чотири команди за кольорами. Кожна із команд виконувала цікаві творчі завдання, проходила квести, вирішувала тематичні вікторини. Зокрема, одним із завдань було намалювати свого вчителя, з яким діти справились на відмінно.

Доповнювала свято щирими емоціями і виставка «Моя родина», яку підготували юні художники. Насамкінець усі першокласники отримали солодкі сюрпризи – імбирне печиво у вигляді художньої палітри.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: