22:44, 20 Січня 2023

У Володимирі організували навчання для рятувальників району

20 січня рятувальники 7 ДПРЧ міста Володимир, 5 ДПРЧ міста Нововолинськ, 15 ДПРЧ селища Локачі та 18 ДПРЧ селища Іваничі спільно із членами Добровільної пожежної охорони Зимнівської громади та медиками провели тактичні заняття на тему «Проведення аварійно-рятувальних робіт при дорожньо-транспортних пригодах, деблокування потерпілого з пошкодженого автомобіля».

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Метою заходу стало відпрацювання дій під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод та наданні домедичної допомоги постраждалим, а також навчання добровольців Зимнівської громади. За тактичним задумом навчань, сталася ДТП за участю двох транспортних засобів.  Внаслідок надзвичайної події у кабіні одного з легкових автомобілів затисло водія та дитину.

Рятувальникам поставили завдання серед яких визволення умовних потерпілих, надання їм першої домедичної допомоги та демонтаж пошкоджених при аварії конструкцій транспортних засобів. Вогнеборці за допомогою спецобладнання забезпечили проведення аварійно-рятувальних робіт, в ході яких з автомобіля потрібно було дістати потерпілих. Під час занять рятувальники відпрацювали різні варіанти з деблокування, зокрема як визволити потерпілого, не зашкодивши йому із застосуванням кількох інструментів.

Таким чином, співробітники ДСНС вдосконалили свої навички з ліквідації наслідків різного роду дорожньо-транспортних пригод, а добровольці опанували навичками застосування спеціальних інструментів для деблокування та визволення постраждалих на місці ДТП.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: