09:13, 01 Квітня 2022

У Володимирі організовують арт-терапію для дітей переселенців

30 березня у Володимирі відбулися одразу два майстер-класи для дітей, які вимушено переїхали до міста з територій України, охоплених війною. У художній школі діти вчились робити незвичайні ляльки-мотанки у вигляді янголів-охоронців, а у культурно-мистецькому центрі для них провели заняття з арт-терапії.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Дев’ять діток, які зараз мешкають у гуртожитку педагогічного коледжу, долучилися до майстер-класу з виготовлення янголів-охоронців у техніці ляльки-мотанки. Провели захід директор дитячої художньої школи ім. Миколи Рокицького Катерина Юрчук разом із викладачами Людмилою Курилич та Інною Гарголь. Найменшим учасницям допомагали їхні мами.

Менш ніж за годину у кожної дівчинки в руках був власний янгол-охоронець. Як зазначили самі діти, хтось залишить його собі на згадку, а хтось надішле своєму татусеві.

Тим часом у культурно-мистецькому центрі для дітей-переселенців та маленьких володимирчан розпочалось заняття з арт-терапії, яке провела місцева художниця Наталка Матеуш.  Як розповіла директорка КМЦ Оксана Спольська, такі заняття покликані зняти емоційне напруження та знизити рівень стресу і тривожності у зв’язку із подіями, які пережили діти. У подальшому такі заняття планується проводити і для дорослих.

Щоб записатися на наступний майстер-клас у художній школі, який відбудеться уже цієї п’ятниці, 1 квітня, потрібно зареєструватись за номером телефону 0633622690 (Катерина Іванівна). Аби дізнатися про майбутні заходи у культурно-мистецькому центрі, стежте за сторінкою закладу у «Фейсбук».  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: