19:03, 10 Лютого 2024

У Володимирі обговорювали питання відеоспостереження та безпеки у громаді

Питанням покращення відеоспостереження у Володимирі та розширення мережі поліцейських офіцерів громади була присвячена зустріч міського голови Ігоря Пальонки з керівником поліцейських офіцерів громад Волині Романом Богданом, а також начальником відділу поліції Олександром Луциком та поліцейським нашої громади Андрієм Грицюком.

Про це у «Фейсбук» повідомив Володимирський міський голова Ігор Пальонка.

«Обговорили питання безпеки у громаді, передусім якість відеоспостереження. Напрацювали перелік заходів, які будемо втілювати в життя в цьому році. За словами поліціянтів, є потреба в оновленні застарілого сервера, який не «витягує» усіх камер вуличного спостереження. А в деяких місцях мусимо поставити відеокамери, які дають краще зображення.

Також говорили про розширення мережі поліцейських офіцерів громади, оскільки в розрахунку на кількість населення у нас їх має бути більше.

Обговорені на цій нараді напрацювання, які потребують виділення коштів з місцевого бюджету, будуть розглядатись на депутатських комісіях, а також на сесії міської ради», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: