08:43, 13 Лютого 2024

У Володимирі обговорили питання створення Ради ветеранів

9 лютого члени комісії з питань співпраці в рамках реалізації проекту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян на Волині», на чолі з керуючим справами міськвиконкому Іриною Лошенюк узяли участь в онлайн-зустрічі на тему «Ветеранська політика. Роль держави і громад у її формуванні».

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Мета зустрічі – обмін досвідом та формування бачення щодо створення Ради ветеранів у Володимир-Волинській міській територіальній громаді. До спілкування у режимі відеоконференції з експертом Костянтином Татаркіним, який є екс-радником Міністра у справах ветеранів та керівником директорату Мінветеранів, долучились засновники на активісти громадських організацій «Крила матері» та «ВетеранХаб».

Модерувала захід координаторка проекту «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян на Волині» у Володимир-Волинській громаді, виконавча директорка ГО “Агенція регіонального розвитку Прибужжя” Ірина Пикалюк. Зі вступним словом виступила виконавча директорка ГО “Волинський Інститут Права”, керівниця даного проекту Ірина Гайдучик.

Костянтин Татаркін розкрив у форматі презентації тему ветеранської політики в Україні, а також ролі держави та громад у її формуванні. Порушили під час зустрічі важливе питання адаптації бійців після війни.

Насамкінець  відбулось загальне обговорення щодо того, що саме можна реалізувати у Володимир-Волинській громаді, аби допомогти ветеранам адаптуватись до цивільного життя та реалізувати себе професійно.

У підсумку, учасники обговорення зійшлись на думці, що напрацьовувати шляхи розв’язання цих та інших проблемних питань, що стосуються ветеранської політики, варто в межах взаємодії із Радою ветеранів, яку необхідно створити у нашій громаді.

Довідково. Проект «Вдосконалення урядування, орієнтованого на громадян на Волині» реалізовує ГО «Волинський Інститут Права» за підтримки USAID «ГОВЕРЛА», з метою узгодженого та прозорого прийняття рішень з розробки інструментів владно-громадської комунікації та взаємодії у громаді. В межах  проекту у Володимир-Волинській громаді створено спеціальну комісію як тимчасовий дорадчий орган, члени якого працюватимуть на забезпечення реалізації завдань проекту та напрацьовуватимуть відповідні проекти документів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: