15:00, 06 Січня 2023

У Володимирі обговорили будівництво майбутнього укриття ліцею

5 січня міський голова Ігор Пальонка провів нараду за участі заступників міського голови, депутатів міської ради та керівників профільних управлінь щодо питання будівництва укриття для ліцею ім. О. Цинкаловського. Рішення збудувати це укриття до початку наступного навчального року ухвалили на сесії міської ради іще торік, оскільки це єдиний заклад освіти громади, де неможливо облаштувати укриття.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Нарада відбулась за участю архітектора Михайла Габреля, який презентував детальний план майбутньої забудови, яка розташовуватиметься впритул до одного із корпусів. Як пояснив проектант, таке місце обрали, аби витримати норми по відстанях, які долатимуть діти на шляху до укриття. Оскільки згідно з законодавством України, будувати укриття як окреме приміщення не можна, то над ним зведуть двоповерховий  навчальний корпус з 24-ма класами.

Будівництво виконуватиметься у кілька черг, оскільки головним завданням наразі є облаштування укриття без якого діти не зможуть сісти за шкільні парти. Проектанти розроблятимуть  приміщення, що матиме площу близько 600 метрів квадратних, відповідно до всіх сучасних вимог: з необхідними комунікаціями, а також класними кімнатами, в яких діти зможуть займатись під час тривоги.

Окремо зупинилися на нараді й на археологічній складовій, адже ліцей ім. О. Цинкаловського розташований у межах історичного ареалу міста, тому перед початком будівництва тут мають провести розвідувальні роботи.

Уже 30 січня відбудеться громадське обговорення детального плану цієї території, після чого оголосять тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: