15:30, 17 Січня 2022

У Володимирі нагородили переможців огляду-конкурсу «Найкраще новорічно-різдвяне оформлення вітрин»

Конкурсна комісія у складі п’яти осіб здійснила об’їзд вулиць міста з метою оцінки декору підприємцями вітрин своїх закладів. Оцінювання здійснювали за критеріями, які заздалегідь обговорили та затвердили. До уваги брали масштабність, новизну, загальну естетичність, складність композиції, чіткість та зрозумілість композиційних акцентів, а також однаково привабливий вигляд композиції і вдень, і вночі.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Комісія до оцінювання взяла такі заклади:

у категорії «Найстильніша композиція»: салон краси «A’New», піцерія «Каскад» (вул. Луцька), магазин «Скарбничка декору»;

у категорії «Найяскравіша композиція»: магазин «Аня», кафе «Фемелі», кафе «Торба», кафе «Лакомка»;

у категорії «Найскладніша композиція»: кафе «ДвижОк», квітковий магазин «Данко», кафе «Панкейк».

Підсумувавши бали усіх оціночних листів членів конкурсної комісії, комісія повідомила, що за результатами оцінювання перемогу здобули:

У номінації «Найстильніша композиція» – салон краси «A’New» (власник Кучман Анна Валеріївна);

У номінації «Найяскравіша композиція» – кафе «Фемелі» (власник Романюк Артур Васильович);

У номінації «Найскладніша композиція» – квітковий магазин «Данко» (власник Тимчук Віталій Степанович).

Також ухвалили рішення відзначити подякою міського голови заклади, власники яких заздалегідь виявили самостійне бажання взяти участь в огляді-конкурсі та заповнили заявки у гугл-формі, але не здобули перемогу, а саме: кафе «ДвижОк» та кафе «Панкейк». Нагородження переможців відбулось 16 січня під час фестивалю “Три празники і гості” у Центрі культурних послуг.

У ході огляду особливо приємно було відмітити старанність кожного підприємця, який приділив увагу святковому оздобленню. Новорічно-різдвяне оформлення вітрин та прилеглої території, окрім загально-позитивного настрою містян, сприяє також і їхньому бажанню здійснювати покупки у цих привабливих магазинах.

Нагадаємо, що конкурс «Найкраще новорічно-різдвяне оформлення вітрин» проводився з метою підвищення естетичного рівня оформлення закладів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг та інших об’єктів, що здійснюють свою господарську діяльність в місті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: