19:22, 23 Серпня 2023

У Володимирі молодіжна рада обговорила підсумки форуму «ГОри-палай» та запланувала подальші кроки

22 серпня під головуванням очільника Молодіжної ради Артура Салухи відбулось засідання, на якому молодь обговорила та підбила підсумки проведення форуму громадських організацій «ГОри-палай». Він проводився в рамках проекту «Маю думку – участь для молодіжних рад», що реалізовується ГО «Молодіжна платформа» за сприяння Норвезької ради у справах біженців.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Марія-Вікторія Смолярчук розповіла про підготовку до нового заходу, який відбудеться 27 серпня в межах проекту «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України». Це – проект для молодіжних рад, які можуть стати ініціаторами та організаторами діалогів у своїй громаді, за результатами яких буде розроблено рекомендації щодо можливостей залучення молоді у відновлення України після закінчення воєнних дій.

Задум упроваджується ГО «Молодіжна платформа» згідно з проектом ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді», що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

На засіданні також була присутня головна спеціалістка відділу молодіжної політики та спорту Олена Диньковська, яка повідомила, що Володимирська громада пройшла відбір для участі у всеукраїнському проекті «Впливові», який спрямований на комплексну співпрацю між представниками громад, громадськими активістами та місцевою молоддю задля сталого розвитку. Представники місцевої молоді протягом кількох місяців пройдуть навчання на основі спеціально розробленого онлайн-курсу з реальними прикладами про те, як творити проекти і впливати на якісні зміни у своїх громадах. Найкращі з проектів, за підтримки менторів та експертів, будуть представлені на Форумі – завершальному етапі проекту «Впливові». Закликала активну молодь громади реєструватися у конкурсі для відбору молоді до участі у вказаному проекті у нашій громаді.

Реєстрація відкрита до 25 серпня включно за посиланням.

Проект «Впливові» реалізовується ГО «Українська академія лідерства» та EasyBusiness спільно з Центром Економічного Відновлення в межах Проекту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: