22:45, 12 Квітня 2024

У Володимирі містяни долучилися до толоки

12 квітня у Володимирі, як і щовесни перед Великоднем, містяни вийшли на толоку.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Дбати про довкілля, тримати у чистоті свої терени – це кардинально відмінна від наших агресивних сусідів зі сходу риса українців, тож на благоустрій володимирчани не шкодують сил.

Окрім того, що сьогодні активно займалися прибиранням на прилеглих територіях усі структурні підрозділи Володимирської міської ради, було кілька локацій, де без допомоги комунальних служб не обійтися.

Зокрема, на вулиці Устилузькій працівники КП «Полігон» та КП «Володимирканал» мили металеві паркани, упорядкуванням володимирських квітників займалося КП «Троянда».

У парку поблизу ліцею № 2 комунальники косили і вивозили траву, а «Троянда» спільно з управліннями соціальної політики та інфраструктури міськвиконкому висадили 30 молодих лип. До цієї справи долучився і перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук.

Кожне висаджене дерево робітники КП “УЖК” оперативно огородили дерев’яними кілочками.

“Брусилівський” парк також не залишився без уваги – звідти КП «Полігон» вивозив зрізане гілляччя, траву та торішнє листя.

«Принагідно закликаємо мешканців громади навести лад поблизу своїх будинків, аби до Великодніх свят наша громада була ошатною, як писанка», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: