16:57, 21 Червня 2023

У Володимирі художники-випускники отримали атестати

20 червня у стінах культурно-мистецького центру у Володимирі відбулося вручення атестатів випускникам художньої школи імені Миколи Рокицького і Устилузької дитячої школи мистецтв.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

На урочисту сцену цього дня піднялися 28 вихованців володимирської школи і шість – устилузької. Їх вітали заступник Володимирського міського голови Андрій Гудим, директорка школи імені Миколи Рокицького Катерина Юрчук та директорка школи мистецтв Катерина Фурманюк.

А згодом викладачі випускників Адам Михалик, Ігор Мацюк, Тетяна Омельченко, Інна Гарголь та начальниця відділу культури і мистецтва Олена Омелюх вручили кожному атестат про закінчення п’ятирічного навчання. Дорослі наставники молодих художників підготували відеоролики з фотоспогадами про спільно проведені творчі роки.

«Розуміємо, що не кожен далі буде художником, але набуті знання і уміння завжди згодяться вам у подальшому житті: ви зможете цікаво проводити час, малюючи чи виконуючи хенд-мейд вироби, легко і творчо прикрашати свій побут, допомагати у майбутньому своїм дітям», – звучало у напутньому слові викладачів.

У програмі урочистості було також кілька музичних номерів: Христина Рупа грала для всіх на бандурі, Мар’яна Нечай – на скрипці, Вікторія Савюк – на флейті, Дарія Федосєйкіна з партнером танцювали, а вихованка ЦПО Уляна Сурмик подарувала аудиторії зворушливу пісню про те, як мама чекає сина з війни.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: