08:15, 31 Травня 2026

У Володимирі горіло авто посеред вулиці

29 травня о 18:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу легкового автомобіля у місті Володимир на вулиці Стуса.

Про це повідомили волинські рятувальники на своїй сторінці у “Фейсбук”.

На місце події прибули вогнеборці, які за допомогою одного водяного ствола ліквідували загоряння о 18:51.

Унаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Ймовірна причина виникнення пожежі — несправність гальмівної системи автомобіля.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: