18:52, 30 Жовтня 2023

У Володимирі голосування за проекти громадського бюджету продовжили до 15 листопада

30 жовтня під головуванням керуючого справами міськвиконкому Ірини Лошенюк відбулося засідання координаційної ради з питань громадського бюджету, на порядку денному якого стояло питання продовження терміну голосування за проекти бюджету участі.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

На початку голосування мешканці громади зіткнулися із проблемами технічного характеру, які виникли через перехід на нову безплатну систему голосування та необхідність оновлення персональних даних. Тож кілька днів із двотижневого терміну було втрачено.

Крім того, працівники відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій провели порівняльний аналіз, згідно з яким, за два тижні жовтня активно включилися до голосування майже стільки ж учасників, як і за цілий місяць у 2021 році: 1090 голосів проти 1160 відповідно. Це свідчить про зацікавленість можливістю реалізації громадянських ініціатив, які мали б покращити життя мешканців у громаді.

Отже, щоб дати змогу проголосувати кожному, хто цього іще не встиг зробити, членам координаційної ради було запропоновано продовжити термін голосування за проекти громадського бюджету (бюджету участі) до 15 листопада.

Більшістю голосів присутні на засіданні підтримали цю пропозицію. На сайті Володимирської міської ради є покрокове відеороз’яснення, як можна проголосувати. Також усіх охочих це зробити запрошують у відділ економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій міськвиконкому (кабінет № 10), де нададуть відповідну допомогу.

Нагадують, що втілення в життя проектів, які стануть переможцями, буде можливим уже після Перемоги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: