17:37, 05 Травня 2022

У Володимирі для переселенців провели експрес-урок української мови

Продовжуючи щотижневі тематичні зустрічі з внутрішньо переміщеними особами працівники центру професійного розвитку педагогічних працівників у партнерстві з педагогами-словесниками Володимир-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Надією Оліферук та Тетяною Толочко 3 травня провели експрес-урок з української мови на тему: «Походження української мови, вражаючі факти її виникнення, фонетичні особливості».

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

Про важливість володіння українською мовою розповіла консультантка центру Жанна Базь, продемонструвала фотоколаж, що подарував приємні емоції присутнім, які так необхідні всім у час війни. Походження української мови, вражаючі факти її виникнення висвітлила Тетяна Толочко. Надія Оліферук ознайомила присутніх з  фонетичними особливостями вимови звуків та навчала правильно і вишукано розмовляти рідною українською мовою. Вона зазначила, що  мова – це дзеркало душі, її перлина, той неоціненний скарб, без якого людина не може прожити.

Експрес-урок з української мови, який організував ЦПРПП, адаптований до умов сьогодення, спрямований для заспокоєння і підтримку присутніх та удосконалення набутих знань.

Дружня та невимушена атмосфера припала присутнім до серця, розбудила іскорку бажання удосконалити володіння українською мовою, гарно розмовляти, влучно висловлювати свої думки і бути завжди на вершині мудрості.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: