15:50, 04 листопада 2020

У Володимирі депутати підтримали звернення до Державної комісії з питань ТЕБ і НС про послаблення обмежень для підприємців

4 листопада депутати Володимир-Волинської міської ради підтримали звернення до Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також до голови Волинської обласної державної адміністрації, голови регіональної  комісії з питань ТЕБ та НС Юрія Погуляйка щодо впровадження карантинних послаблень для підприємців у період дії обмежень “червоної” зони.

Про це інформують на сайті Володимир-Волинської міської ради.

На 41 позачерговій сесії Володимир-Волинської міської ради були присутні підприємці, члени виконавчого комітету, керівники відділів і управлінь міськвиконкому, окремих підприємств та організацій, представники громадських організацій, політичних партій, ЗМІ.

Як повідомлялося, відповідно до протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 40 від 30 жовтня 2020 року установили нові рівні епідемічної небезпеки. Місту Володимиру-Волинському повторно визначили “червоний” рівень.

На звернення господарюючих суб’єктів та громади міста депутати висловили прохання не запроваджувати окремі протиепідемічні обмеження для бізнесу, а саме:

– не обмежувати приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), до 20:00 години;

– не обмежувати приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення.

У зверненні наголосили на тому, що у вищевказаних закладах забезпечуватимуть усі протиепідемічні вимоги, затверджені постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: