17:05, 24 Лютого 2024

У Володимирі бюджетна комісія погодила виділення коштів на підтримку військових

23 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів у складі депутатів Наталії Василець, Андрія Принди, Олега Тимосевича та Миколи Савельєва. На порядку денному стояло 24 питання.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

На засідання прибули й депутати з інших комісій, а також представники силових структур – для надання роз’яснень по своїх бюджетних запитах. Саме розгляду запитів військових формувань члени комісії присвятили понад три години робочого часу. Погоджуючи виділення коштів для військових, передусім враховували першочерговість потреб, відкидаючи витрати на капітальні ремонти будівель, асфальт, бордюри й тому подібне. Наголошувалось, що найперше нині потрібно допомагати фронту.

У підсумку обговорення члени бюджетної комісії рекомендували до розгляду сесії виділити майже 198 млн грн на підтримку сил безпеки та оборони й забезпечення заходів тероборони.

Опісля члени комісії погодили низку рішень, які стосувались затвердження програми з протидії насильству, внесення змін до програми безпеки громадян та профілактики правопорушень, комплексної програми захисту населення громади від надзвичайних ситуацій, програми протидії екстремістським та терористичним проявам та інших.

Заслухали і затвердили звіт про виконання бюджету громади за 2023 рік, який представила начальниця управління бюджету та фінансів Оксана Субицька, а також обговорили внесення змін до бюджету на 2024 рік.

Під час ухвалення рішення з виділення коштів для реконструкції інфекційного відділення під реабілітаційний центр для військових на засідання запросили генеральну директорку КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяну Ващук, яка надала детальну інформацію щодо самого проекту, на який виділять цьогоріч 100 млн грн. Широку дискусію викликав також проект з будівництва навчального корпусу та укриття ліцею імені Олександра Цинкаловського, на що мають виділити 31,903 мільйона.

На поточний ремонт з усунення аварійного стану укриття ВЦФЗН «Спорт для всіх» необхідно виділити 3,041 мільйона гривень, додаткова потреба на капітальний ремонт плавального басейну – 3 млн грн.

На соціальне забезпечення, що включає придбання путівок пільговим категоріям населення, компенсаційні виплати по догляду за інвалідами, допомоги та пільги сім’ям загиблих військових, одноразові виплати жителям громади на лікування тощо, потрібна сума в 13,236 мільйона. На забезпечення функціонування бюджетної сфери (в тому числі на доплату заробітної плати вчителям) будуть необхідні 90,14 мільйона. Завершення реконструкції приймального відділення КП «Володимир-Волинське ТМО» потребує виділення 15,018 мільйона, відшкодування відсотків за кредитами ОСББ – 2,073 мільйона, погашення заборгованості за електричну енергію КП «Володимирводоканал» – 2,1 мільйона.

Усі вищезазначені цифри, а також низка інших бюджетних змін підтримала комісія.

Також члени комісії підтримали проект рішення щодо визнання доцільним перенесення пам’ятки історії місцевого значення «Могила братська радянських воїнів, пам’ятник на честь радянських воїнів, партизан і підпільників» на Федорівське кладовище у разі виявлення у ній поховання солдатів II Світової війни.

Остаточні рішення щодо всіх питань ухвалять на черговій сесії Володимирської міської ради 29 лютого. З проектами рішень можна ознайомитися на сайті міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: