22:45, 16 листопада 2023

У Володимирі біля прихистку для ВПО встановили спортивний майданчик

16 листопада у дворі гуртожитку Центру професійної освіти, відбулося відкриття вуличного спортивного майданчика, який реалізували у межах громадського проекту СССМ напрямку благодійного фонду «Рокада», що є виконавчим партнером Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Гуртожиток ЦПО на вулиці Луцькій, – одне із місць компактного проживання ВПО, яке з перших днів повномасштабного вторгнення стало прихистком для тих, хто втікав від війни. Нині тут мешкають близько пів сотні внутрішньо переміщених осіб – здебільшого літні люди та жінки із дітьми. За сприяння міжнародних донорів, у тім числі й благодійного фонду «Рокада», в гуртожитку поступово поліпшуються умови проживання – виконуються ремонти, облаштовують приміщення необхідною побутовою технікою.

Завдяки тому, що даний прихисток є під опікою напрямку координації місць компактного проживання та управління ними (СССМ), є можливість реалізовувати різні проекти, зокрема інтеграційні заходи, дрібні ремонти тощо. Одним з яких проектів став спортивний майданчик, встановити який виявили бажання самі мешканці гуртожитку.

Відтак на прибудинковій території з’явилось шість сучасних вуличних тренажерів, а також гойдалка, бруси та спортивний комплекс. Очікується, що спортивний майданчик зможуть використовувати не лише ВПО та здобувачі освіти, які мешкають у гуртожитку, а також і жителі навколишніх будинків. Таким чином майданчик стане своєрідним місцем для інтеграції та пошуку однодумців.

Володимирський міський голова Ігор Пальонка, який завітав на відкриття спортивного майданчика, подякував усім причетним до появи іще одного майданчика для занять спортом у громаді, – керівництву Центру професійної освіти, благодійному фонду “Рокада” та Управлінню Верховного комісара ООН у справах біженців.

“Впевнений, що даний майданчик сприятиме процесу інтеграції внутрішньо переміщених осіб у нашу громаду, а також популяризації здорового способу життя, залученню до активного відпочинку та вихованню здорової нації”, – підкреслив очільник громади.

Після завершення урочистої частини в гуртожитку відбувся майстер-клас з виготовлення цукерок ручної роботи від двічі переселенки, майстрині, яка нині мешкає у Луцьку, Наталі Бєлімової.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: