21:12, 24 Березня 2022

У Володимир завітали німецькі партнери із Цвікау

24 березня до Володимир-Волинської міської ради  завітали гості з Німеччини – голова благодійної асоціації «Партнерство в Україні» Карл-Ернст Мюллер та волонтер Даніель Бьодгер, з якими зустрівся міський голова Ігор Пальонка.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Уже багато років поспіль триває співпраця Володимир-Волинської громади з містом-партнером Цвікау. Як зазначив міський голова Ігор Пальонка, сьогодні є взаємне бажання сторін розвивати та поглиблювати партнерство, попри складні обставини воєнного часу.

Німецькі колеги, які, уже традиційно, приїхали в Україну не з порожніми руками, передали військовослужбовцям та захисникам тероборони нові мобільні телефони, рації і медикаменти. Для громадської організації «Волинські Берегині», а саме для її очільниці Ірини Смірнової, передали швейну машинку.

Окрему подяку міський голова висловив пану Даніелю Бьодгеру – працівнику компанії теле- та радіозв’язку у сфері IT-технологій «Mitteldeutscher Rundfunk», яка уже не вперше надає підтримку українським медійникам професійними матеріалами та комплектуючими. Також під час зустрічі обговорили можливість передання автомобіля від громади Цвікау для потреб ЗСУ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: