12:06, 04 Травня 2022

У Володимир-Волинському ТМО запрацював сучасний мамограф

У відремонтованому кабінеті мамографії, відкриття якого відбулося у ТМО 3 травня, відбулася презентація нового мамографа та супутнього обладнання. Міський голова Ігор Пальонка з робочим візитом відвідав медичний заклад, аби оглянути нове обладнання.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Нова універсальна цифрова рентгенівська мамографічна система з робочою станцією лікаря і плоскопанельним детектором  має високий коефіцієнт квантового перетворення.  Це дає можливість отримувати якісні і контрастні зображення при мінімальній дозі опромінення.

Як повідомила директор ТМО Тетяна Ващук, медики давно мали потребу у придбанні мамографа, адже своєчасна діагностика допомагає вчасно виявити  хвороби молочної залози, в тому числі і рак.

«Після 40-ка років таке обстеження показане жінкам щорічно.  За наявності направлення у пацієнтки від сімейного лікаря воно буде безкоштовним», – зазначила Тетяна Ващук.

Міський голова Ігор Пальонка наголосив, що попри війну територіальне об’єднання все ж триматиме курс на оновлення, адже це необхідно для підвищення комфорту як пацієнтів, так і лікарів.

«Війна внесла корективи у звичне життя кожного з нас. Та все ж вважаю, що міцне здоров’я – запорука щасливого життя, тож маємо постійно дбати про нього», – наголосив очільник громади.

Кабінет працюватиме щоденно, з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 14:15 за попереднім записом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: