21:10, 12 Січня 2022

У Володимир-Волинському ТМО розпочали встановлення кисневої станції

12 січня біля КП «Володимир-Волинське ТМО» розпочалися роботи по зі встановлення системи лікувального газопостачання. Відвідав цей об’єкт, проінспектувавши хід виконання робіт, Володимир-Волинський міський голова Ігор Пальонка.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Генеральна директорка медичного об’єднання Тетяна Ващук розповіла про принцип роботи цього обладнання. Такі станції широко використовують медичні заклади Європи, адже це найоптимальніший і найменш затратний спосіб отримання чистого кисню, який генерується зі звичайного повітря.

Нині на завершальній стадії коригування ПКД на виконання робіт, після чого розпочнуться основні роботи із введення в експлуатацію кисневої системи. Всього проект передбачає близько 11,7 мільйона гривень, з яких 6,5 мільйона – з місцевого бюджету та 765 тисяч державної субвенції. Ціна обладнання турецького виробництва становить шість мільйонів гривень.

Зазначимо, що у ТМО вже працює киснева станція потужністю 85,5 л/хв. Станція, яка нині вводиться в експлуатацію, є значно потужнішою, адже виробляє кисень в обсязі 650 л/хв. Це дасть змогу централізовано подавати кисень великій кількості хворих, адже з кожною хвилею ,штам Covid-19 мутує і споживання пацієнтом чистого кисню зростає у 3-4 рази.

Також планується встановлення ще однієї станції потужністю 500 л/хв, яку централізовано закуплять за кошти державного бюджету. Кисневі станції постачатимуть кисень до кожного ліжка пацієнтів усіх відділень ТМО.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: