19:03, 27 листопада 2021

У Володимир-Волинському районі обговорили стан підготовки до розбудови системи територіальної оборони

26 листопада голова райдержадміністрації Юрій Лобач провів нараду, в ході якої обговорили стан підготовчих заходів до розбудови системи територіальної оборони, відповідно до закону «Про основи національного спротиву», який вступить в дію з 1 січня наступного року.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської РДА.

До обговорення долучились перший заступник голови РДА Віктор Сапожніков, начальник штабу тероборони Андрій Сілецький, головний спеціаліст сектору головний спеціаліст сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Андрій Томчук.

«У питання розбудови територіальної оборони ми повинні працювати в інтересах держави, зберігати її суверенітет, територіальну цілісність, гарантувати безпеку», – зазначив голова РДА.

Відтак, учасники наради обговорили плюси та мінуси розташування штабу майбутнього батальйону тероборони в будівлях, запропонованих різними тергромадами району, в тому числі, як у сільській, так і міській місцевості. Остаточне рішення ухвалять за результатами відвідування цих об’єктів. Крім того, напрацювали фінансові механізми, завдяки яким структура ТрО може отримувати грошову допомогу від місцевих бюджетів на проведення заходів чи зборових подій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: