15:00, 26 Січня 2022

У Володимир-Волинській РДА обговорили питання військового обліку

26 січня у приміщенні райдержадміністрації відбулася розширена нарада, в ході якої обговорили питання організації та ведення військового обліку.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської РДА.

Перед присутніми на ній представниками територіальних громад та старостинських округів району, працівниками установ, організацій та підприємств виступили головний спеціаліст сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА Андрій Томчук і  військовослужбовець Володимир-Волинського РТЦК та СП майор Руслан Медвідь.

Вони дали відповіді на найпоширеніші питання, що виникають у спеціалістів під час організації військового обліку, зокрема, стосовно реалізації новел законодавства – постановки протягом 2022 року на військових облік жінок окремих спеціальностей, перелік яких затвердили наказом Міноборони від 11.10.2021 р. № 313.

Крім того, обговорили порядок ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, який визначає чіткі механізми організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, виконавчими органами сільських, селищних, міських рад та виконавчими апаратами районних, обласних рад, військовими комісаріатами, військовими частинами, підприємствами, установами, організаціями та закладами освіти незалежно від їх підпорядкування та форм власності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: