16:06, 05 Лютого 2023

У Володимир-Волинській громаді запрацювала нова гілка водогону

Днями КП «Володимирводоканал» завершив роботи із приєднання мешканців вулиці Лобачинської у селі Заріччя до нової мережі водогону. Як попередньо зазначали, протяжність труб діаметром 110, 75 та 63 мм, прокладених у рамках реконструкції водопроводу, що веде до очисних споруд, становить 2,4 кілометра. Новий водогін, який з часом під’єднають до очисних споруд, дозволить забезпечити централізованим водопостачанням та якісною питною водою жителів вищеназваної вулиці.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Це один з наймасштабніших проектів, реалізованих силами КП «Володимирводоканал» упродовж останніх місяців. Попередній вдалося втілити на вулиці Роксолани, де здійснили заміну 300 метрів зношених мереж на нові, тим самим ліквідувавши проблему з частими поривами.

Задля виконання цих робіт сформували бригаду з висококваліфікованих фахівців, яка швидко та якісно справилась із поставленим завданням та довела, що зможе й надалі працювати у даному напрямку.

Неабиякою підтримкою у реалізації подібних проектів є підтримка міської влади, яка виділила кошти на придбання спецтехніки, якої не вистачало підприємству, та на необхідні матеріали.

«Володимирводоканал» й надалі продовжуватиме втілювати проекти, пов’язані з будівництвом та капітальними ремонтами водогонів. Вже у цьому році планується прокладання нового водопроводу у районі скотофуражного ринку, де є проблема з тиском подачі води. Таким чином, поступово, метр за метром, відбувається оновлення водопровідної системи міста, яку будували 50-60 років тому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: