21:47, 31 Березня 2021

У Володимир-Волинській громаді запланували низку робіт із благоустрою

Виконавчий комітет Володимир-Волинської міської ради затвердив заходи з організації робіт із благоустрою на території громади у 2021 році.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Поряд з будівництвом, реконструкцією та ремонтами доріг, проведенням заходів з покращення транспортного обслуговування населення, у Володимирі-Волинському планують впорядкувати кладовища, братські могили, пам’ятні знаки і вже проводять відповідні роботи в цьому напрямку.

Серед окреслених завдань на 2021 рік:

фарбування та зовнішній благоустрій в’їзних знаків в місто,

комплексний благоустрій територій, де встановлені пам’ятні знаки та монументи: пам’ятник Данилу Галицькому, князю Войшелку, прикордоннику, «Танк», «Жертвам фашизму», «Воїнам УПА», «Воїнам-інтернаціоналістам», «Ліквідаторам ЧАЕС», на місцях поховань загиблих військовослужбовців,

наведення благоустрою території навколо пам’ятного знака на Привокзальній площі, здійснення весняної посадки квітів на визначених територіях,

впорядкування меморіальних комплексів, братських могил до відзначення Дня перемоги та Дня визволення міста від німецьких загарбників,

проведення до Великодніх свят та провідної неділі благоустрою на територіях кладовищ „Ладомирське” і „Федорівське”, кладовищ в селах Володимир-Волинської громади, впорядкування вхідних брам та огорож,

придбання та встановлення огорожі кладовища в селі Суходоли,

ремонт огорожі Ладомирського кладовища, знесення аварійних насаджень на його території.

Із запланованих заходів – покращення благоустрою міських парків, скверів, ринків та місць загального користування. Це і впорядкування території парків «Слов’янський», «Княжий», «Брусилівський»,  Валів городища, відновлення знищених смітників, ремонтування лавок, обрізка зламаних дерев, ліквідація сміттєзвалищ тощо.

Силами контролюючих органів (відділення муніципальної варти, дільничних інспекторів, санітарно-епідеміологічної станції, КП „Полігон”, адміністративної комісії) планують забезпечити належне утримання місць загального користування бічних вулиць, недопущення хаотичного накопичення пило- та будівельних матеріалів, автотранспортної техніки.

Як і раніше в місті забезпечуватимуть прибирання території міського пляжу, продовжать очищення русла річки Риловиця, а також роботи з розробки проектно-кошторисної документації на ремонт площі Героїв та центральної частини Володимира-Волинського.

На часі теж обстеження дитячих та спортивних майданчиків, усунення виявлених дефектів, заміна елементів, які потребують ремонту. Також у місті продовжать роботи з виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: