17:36, 09 Травня 2022

У Володимир-Волинській громаді вшанували багатодітних матерів та мам-героїнь

Квітами, подяками та грошовими винагородами відзначив міський голова жінок Володимир-Волинської громади з нагоди Дня матері, який цьогоріч припав на 8 травня.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Міський голова Ігор Пальонка привітав членкинь громадської організації «Союз Українок» з Днем матері. Саме завдяки ініціативі цієї всеукраїнської громадської організації було відновлено святкування цього дня в Україні. Символічно, що такі вітання відбулися у пологовому будинку, куди також з вітаннями до новоспеченої матусі завітали союзянки та й сам міський голова.

Ігор Пальонка привітав усіх присутніх зі святом, побажавши міцного здоров’я та позитиву від життя, та вручив подяки матерям-союзянкам, серед яких Лариса Лучинець, Тетяна Осичко, Валентина Залуніна.

Також, напередодні свята грошовими винагородами вшанували багатодітних матерів, серед яких Ірина Булига, Олена Гаврилюк, Ольга Дорош, Світлана Суровцева, Ірина Чайковська-Кушнір. На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося напередодні свята, ухвалили рішення про виділення коштів і матерям-героїням, які проживають у нашій громаді. До слова, членам сімей загиблих, смерть яких пов’язана із захистом Батьківщини (а це понад 20 сімей) виплатили по 10 тисяч гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: