19:22, 02 Грудня 2021

У Володимир-Волинській громаді привітали з ювілеями двох довгожительок

2 грудня відсвяткували поважні ювілеї дві довгожительки громади – 95-річна Євгенія Паньків з Володимира-Волинського та 90-річна Ольга Антонюк із села Суходоли. З цієї нагоди до ювілярок, окрім рідних та близьких, з подарунками та квітами завітали представники місцевої влади та працівники соціальних служб.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Ольгу Олександрівну із 90-річчям особисто привітав міський голова Ігор Пальонка, який побажав ювілярці міцного здоров’я, сил, родинного затишку, душевного спокою та подякував за життєвий досвід та трудові здобутки.

Пані Ольга народилась у селі Суходоли, де і проживає донині. З молодих років трудилась у місцевому колгоспі, де працювала у ланці та у городній бригаді. Разом із чоловіком, який вже відійшов у Вічність, Ольга Антонюк виховала двох доньок – Софія Петрівна працює головним державним податковим інспектором, а Марія Петрівна працювала директором суходільської школи.

Тішиться Ольга Олександрівна і своїми трьома онуками та правнуками. Довгий час жінка, яка користується у сусідів та односельчан великою повагою, співала у церковному хорі.

Цього ж дня із 95-річчям Євгенію Паньків привітав заступник міського голови Андрій Гудим. Він побажав ювілярці довгих років життя, упродовж яких вона щедро ділитиметься своєю мудрістю із дітьми та онуками, а також миру, добра та злагоди.

На долю Євгенії Іванівни випало чимало випробувань, адже в молоді роки вона відбула 10 років каторги у трудовому таборі за її участь у лавах ОУН-УПА. Пані Євгенія одна із трьох ветеранів УПА, які нині ще проживають у Володимир-Волинській громаді.  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: