22:45, 14 листопада 2022

У Володимир-Волинській громаді прокладають новий водогін

У селі Заріччя працівники КП «Володимирводоканал» проводять роботи з будівництва нового водопроводу, який забезпечить централізованим водопостачанням мешканців вулиці Лобачинської та масив земельних ділянок учасників АТО/ООС, що розташований неподалік.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

«Місцеві жителі неодноразово звертались щодо проблеми відсутності на вулиці Лобачинській централізованого водопостачання. Не було досі води і на масиві зі 42-х земельних ділянок учасників бойових дій, який уже починає розбудовуватись. Тож ухвалили рішення закупити за кошти місцевого бюджету необхідні матеріали та збудувати новий водогін власними силами комунального підприємства «Володимирводоканал», який для цього має і фахівців і необхідну техніку», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.

Директор КП «Володимирводоканал» Сергій Луцюк розповів, що цей об’єкт для підприємства дуже важливий, адже це нові споживачі, які користуватимуться послугами централізованого постачання. Загальна протяжність водопроводу близько 2,5 кілометра, з них півтора кілометра прокладуть трубою 110 мм із поступовим зменшенням діаметра до 75 та 63 мм. У перспективі цю ділянку під’єднають до очисних споруд, що ліквідує ділянку, на якій раніше часто ставались пориви.

Очікується, що роботи завершать за сприятливих погодних умов упродовж кількох тижнів і вже до кінця року новий водогін забезпечуватиме якісною питною водою мешканців вулиці Лобачинської. Наразі до управління КП «Володимирводоканал» уже надійшло 30 заявок від охочих користуватися послугами комунального підприємства.

У подальших планах, які вже буде реалізовано у наступному році, будівництво водопроводу у селі Заріччя на вулиці Затишній (колишня Червонобережна).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: