22:15, 12 Серпня 2022

У Володимир-Волинській громаді проінспектували укриття у школах

12 серпня міський голова Ігор Пальонка разом із робочою групою  перевірили стан підготовки укриттів до навчання.

Разом із міським головою укриття навчальних закладів громади оглянули заступник міського голови Андрій Гудим, начальник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун, начальник відділу освіти Наталія Митошоп, начальник відділу молодіжної політики та спорту Вячеслав Петрук, начальник відділу культури Анатолій Сурмик, представники сектору ювенальної превенції, сектору цивільного захисту та управління Держпродспоживслужби.

Максимально підготувати об’єкти укриття в школах – завдання номер 1 для усіх місцевих органів влади. Важливо, аби діти мали змогу піти в школу і, якщо дозволятимуть обставини,  вчитися в офлайн форматі. Наразі в укриттях завершуються ремонтні роботи.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки України рекомендувало організувати освітній процес залежно від безпекової ситуації в кожному населеному пункті. Одним із ключових критеріїв для здійснення очного освітнього процесу є наявність обладнаного укриття для всіх його учасників. Нещодавно, аби відновити очне навчання для якнайбільшої кількості учнів, ухвалили рішення виділити кошти на облаштування укриттів у школах громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: