22:45, 05 Травня 2021

У Володимир-Волинській громаді наведуть лад на кладовищах

Працівники КП «Полігон» продовжують систематичну роботу з прибирання кладовищ перед Провідною неділею. Сьогодні комунальники активізували прибирання, щоб якомога краще очистити міські кладовища від сміття, а також навести благоустрій біля меморіалів.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Як розповів директор комунального підприємства Володимир Собіпан, прибирання кладовищ розпочали ще минулого тижня, аби навести лад перед Великоднем. Проте оскільки люди активно прибирають могили своїх рідних та близьких перед Поминальною неділею, сьогодні від ранку на території Федорівського та Ладомирського кладовищ працює техніка, яка завантажує та вивозить з територій зібране сміття.

Загалом за два тижні клопіткої роботи з території Федорівського кладовища на утилізацію вивезли 180 кубометрів сміття, з яких 45 – лише за сьогоднішній день. З Ладомирського кладовища вивезли 74 метрів кубічних.

До кінця цього тижня комунальники обіцяють завершити благоустрій обох міських кладовищ, аби люди могли прийти на упорядковані місця поховань і запалити свічку за упокій душ близьких.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: