23:10, 09 Червня 2021

У Володимир-Волинській дитячій художній школі відбулося свято останнього дзвоника

У Володимир-Волинській дитячій художній школі ім. Миколи Рокицького відсвяткували закінчення навчального року.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На подвір’ї художньої школи зібрались викладачі Володимир-Волинської ДХШ та Устилузької школи мистецтв ім. І. Стравінського, учні закладів та їхні рідні. Директорка Катерина Юрчук привітала зі святом усіх присутніх, побажавши відмінних літніх канікул, сповнених приємних вражень та творчої енергії, аби з 1-го вересня повернутись до стін закладу з новими ідеями та завзяттям творити.

До вітального слова також були запрошені заступник міського голови Андрій Гудим, начальник відділу культури та туризму Роман Віслобоков, а також попередні очільники закладу Галина Микита та Адам Михалик. Кожен з виступаючих знайшов теплі слова привітань для учнів, а особливо – для випускників. Окрім цього, значна частина учнів та колектив закладу отримали відзнаки за перемоги у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Цього року 32 учні закінчили 5-ий клас Володимир-Волинської дитячої художньої школи, 12 – Устилузьку школу мистецтв. Викладачі, які цьогоріч “випускали” своїх вихованців, – Ярослава Михалик та Віталій Михалик.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: