12:10, 23 Квітня 2022

У Володимир прибула делегація із потенційного литовського міста-партнера

22 квітня відбулася робоча зустріч Володимир-Волинського міського голови Ігоря Пальонки з представниками литовського міста Расейняй.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

«Займаючи активну проєвропейську позицію, Володимир-Волинська громада здійснює плідну співпрацю з регіонами близького зарубіжжя. Можемо пишатися багаторічними зв’язками з шістьма містами-партнерами  із Польщі та Німеччини, від яких зараз відчуваємо постійну підтримку.

Сьогодні потенційним містом-партнером для нашої громади є місто Расейняй Республіки Литва. На зустріч,  яка відбулася у Володимир-Волинській міській раді, прибула заступниця директора адміністрації Ірма Юкнявічене. Обговорили основні напрямки співпраці між містами, а саме у галузях медицини, спорту, туризму, культури та розвитку інфраструктури.

Гості міста мали можливість ознайомитись з роботою координаційного центру, відвідати переселенців у гуртожитку фахового педагогічного коледжу. Також делегація відвідала спорткомплекс та ознайомилась з роботою обласного ліцею «Центр освіти».

Співпраця з одним із литовських міст є перспективною та взаємовигідною. Тож  наша громада і надалі буде упевнено крокувати  до наступних сходинок на ниві міжнародного співробітництва»,  – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: