12:54, 07 листопада 2018

У Володимирі-Волинському покажуть «Монодії в червоному»

Уже цього вікенду, 11 листопада, жителі Володимира-Волинського зможуть побачити одну з найкращих вистав луцького “ГаРмИдЕру” — «Монодії в Червоному».

Про це повідомляють організатори.

В основі вистави – сім яскравих документальних історій поетів кривавого ХХ століття. Пауль Целан, Маріє Ундер, Юзеф Лободовський, Зузанна Гінчанка, Лариса Геніюш, Чеслав Мілош та Олена Теліга постають перед глядачем нехрестоматійно-оголеними. Вони радіють, люблять, зраджують, втікають і стрибають з мосту… Зворушливо-інтимні факти їх біографій та пронизливі вірші поєднуються у динамічних речитативно-пластичних історіях, що лишають по собі болючий червоний слід та бажання знову стати маленькою дитиною, яка кидає камінці на березі річки.

“Ця документально-поетична вистава колективно творилася у Ворохті, вперше поети «ожили» у вечірній бібліотеці, тоді 7 історій ми зіграли просто перед картотекою. Цього разу ми покажемо виставу у Культурно-мистецькому центрі імені Тараса Шевченка, що у Володимирі-Волинському”, – кажуть організатори.

Виставу покажуть у неділю, 11 листопада у Культурно-митецькому центрі імені Тараса Шевченка (м. Володимир-Волинський, вул. князя Василька, 6). Почток – о 13:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: