14:36, 26 Березня 2018

У Володимир-Волинському – турнір з волейболу на кубок міського голови. ФОТО

24-25 березня 2018 року в місті Володимир-Волинському у спортивно-оздоровчому комплексі «Олімп» відбувся міжнародний турнір серед чоловічих аматорських команд з волейболу на кубок міського голови міста Володимира-Волинського Петра Саганюка. Організували цей турнір управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров населення «Спорт для всіх».

Про це повідомляють організатори.

Традиційно змагання розпочалися урочистим відкриттям, на якому виступили з привітальними словами: секретар міської ради, заступник міського голови міста Володимир-Волинського Олег Свідерський, начальник управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради В’ячеслав Петрук.

У змаганнях взяли участь 8 аматорських чоловічих команд з міст, районів та об’єднаних територіальних громад Волинської області..

За результатами видовищних та напружених ігор перше місце виборола команда «Раків Ліс» з Камінь-Каширського райну, друге «Бахус» із Зимнівської територіальної громади а третє місце у команди «Готек» з міста Володимир-Волинського.

Під час проведення турніру відзначили команду «Богатир» з міста Володимир-Волинського,  яка відмітила у цьому році свій 40-річний ювілей.

Переможціі та призерів змагань нагородили грамотами, дипломами, медалями та кубками від організаторів турніру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: