22:05, 27 Червня 2019

У волинському місті обрали логотип-фаворит

На Волині за результатами голосування мешканців Володимира-Волинського, експертів та членів комітету з організації конкурсу з-поміж 10-ти логотипів, наданих митцями й аматорами, визначився один фаворит.

Про це інформує Володимир-Волинська міська рада.

Під час засідання 27-го червня Лариса Кулікова акцентувала увагу на тому, що логотип міста – це візуалізація його ідентичності. Основні критерії лого – це простота, відмінність, сталість, а головною функцією є ідентифікація, зазначила голова комітету.

Присутнім показали логотипи нанесеними на сувенірній продукції. Також під час засідання обрали краще гасло міста – ним стало “Місто твоєї історії”.

З метою визначити переможця провели онлайн-голосування між мешканцями Володимира-Волинського. Всього у ньому взяли участь 460 осіб, з яких 66,5 % – жінки та 33,5 % – чоловіки. Більше 50 % учасників  – це люди до 30 років.

Кращий ескіз визначили із врахуванням результатів голосування мешканців Володимира-Волинського, членів комітету та незалежних експертів: старшого викладача кафедри графічного дизайну Львівської національної академії мистецтв, розробника логотипу Львова Юрія Крукевича, начальника відділу туризму департаменту економіки та європейської інтеграції Волинської ОДА Станіслава Ольшевського та Ігоря Тимошіва – випускника магістерських програм із Маркетингу та Менеджменту європейських вузів (тема дипломної роботи “Туристичний брендинг малих міст”).

У результаті переможцем став логотип № 0827. Саме цей ескіз запропонують на розгляд сесії міської ради, де депутати прийматимуть рішення про ухвалення бренду міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: