18:47, 22 Травня 2018

У волинській поліції розпочав роботу ситуаційний центр

У головному управлінні Національної поліції у Волинській області з метою забезпечення публічної безпеки і порядку, запобігання правопорушенням на час підготовки та проведення в Україні Ліги Чемпіонів УЕФА працюватиме ситуаційний центр. У його роботі беруть участь співробітники Нацполіції, Державної прикордонної служби, Нацгвардії, ДСНС та Державної міграційної служби.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Правоохоронці в цілодобовому режимі здійснюватимуть моніторинг оперативної обстановки на території області. Зокрема, передбачено відстеження ситуації в онлайн режимі на прикордонних пунктах пропуску «Устилуг» та «Ягодин», використання можливостей квадрокоптера, підтримки відео зв’язку з колегами в інших областях.

З 21 травня і на час проведення фіналу Ліги Чемпіонів Національна поліція працює у посиленому режимі. Як зазначив заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич, за оцінками футбольних експертів Лігу Чемпіонів відвідають близько 53 тисяч глядачів. До міжнародного аеропорту Бориспіль очікують організоване прибуття близько 11 тисяч вболівальників чартерними авіарейсами. Окрім цього – автомобільним транспортом планується прибуття на фестиваль чемпіонів близько 15 тисяч осіб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: