21:47, 01 Лютого 2019

У Волинській ОДА визначили, як відзначатимуть День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав включатиме урочисту ходу центром Луцька, тематичний захід в облмуздрамтеатрі, тематичні виставки та уроки мужності й патріотизму у школах.

План заходів визначили у розпорядженні голови Волинської облдержадміністрації Олександра Савченка від 30 січня.

Відповідно до розпорядження, 15 лютого в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбудеться тематичний захід «Війна у долях наших» за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, духовенства, політичних партій та громадських організацій, учасників АТО, волонтерів, громадськості обласного центру.

Вулицями Луцька у цей день пройде урочиста хода(Театральна площа – вулиця Винниченка – проспект Василя Мойсея), відбудеться покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам на меморіальному комплексі «Вічної Слави».

У містах обласного значення, районних центрах, інших населених пунктах області проводитимуть урочистості та меморіальні заходи з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та урочисто покладатимуть квіти до пам’ятних знаків, пам’ятників воїнам України, полеглим в Афганістані.

Райдержадміністраціям, виконкомам міськрад міст обласного значення у лютому доручили забезпечити впорядкування пам’ятників, меморіальних дощок, пам’ятних знаків, місць поховань загиблих (померлих) воїнів-учасників бойових дій на території інших держав.

Керівники місцевих органів виконавчої влади відвідають інвалідів, сімей загиблих воїнів – учасників бойових дій на території інших держав, надання посильної матеріальної допомоги тим, хто її потребує. Обласній організації української спілки ветеранів Афганістану планують надати фінансову підтримку для забезпечення їх статутної діяльності. Своєчасну виплату щорічної разової грошової допомоги учасникам бойових дій на території інших держав, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» повинні забезпечити до 5 травня.

У лютому організують перший відкритий Чемпіонат Волинської області серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. В освітніх закладах області у лютому запланували уроки Мужності, Патріотизму, бесіди, години спілкування, зустрічі учнівської молоді з учасниками бойових дій на території інших держав, інші виховні та інформаційно-просвітницькі заходи. В державному архіві Волинської області у лютому відкриють тематичну виставку «Біль Афганістану». У бібліотеках області організують книжкові виставки, тематичні полиці, у музеях – експозиції, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: