19:32, 19 Лютого 2019

У Волинській області оштрафували одинадцять депутатів місцевих рад

На Волині 11 депутатів місцевих рад покарали за невчасне подання декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Днями судами Волинської області до відповідальності за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, притягнули двох депутатів Радомишльської сільської ради Луцького району, двох – Литовезької сільської ради Іваничівського району, шістьох депутатів Кобченської сільської ради та одного – Сокільської сільської ради Рожищенського району.

Обранці громад, всупереч вимогам ст. 45 Закону України “Про запобігання корупції”, несвоєчасно без поважних причин подали декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.

Суд визнав їх винними у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив кожному покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн. зі сплатою судового збору понад 300 грн. 

Прокуратура області нагадує усім суб’єктам декларування про необхідність вчасно, до 1 квітня 2019 року, подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: