14:10, 11 Січня 2018

У Волинській обласній раді лунали колядки. ФОТО. ВІДЕО

За прадавньою українською традицією привітати депутатів, працівників виконавчого апарату обласної ради та службовців ОДА з Новим роком та Різдвом Христовим приходили колядники.

Про це повідомляють на сайті облради.

Зокрема, свої віншування та різдвяні колядки подарував хор військової частини 1141 Національної гвардії України.

Потому прозвучали вітання та колядки у виконанні хору “Неспокійні серця”.

10 cічня в обласній раді колядували представники духовенства. Низку віншувань та колядок виконали священики УПЦ КП на чолі з владикою Михаїлом.

“Ісус Христос прийшов у цей світ, щоб кожному з нас дарувати життя вічне. Я бажаю, щоб у тимчасовому земному житті Господь благословив усіх вас міцним здоров’ям, успіхом, достатком та перемогою. Бо якщо буде перемога, то буде й мир”, – зауважив владика Михаїл.

З благословіння керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла священики та семінаристи принесли в дарунок до головної адміністративної будівлі області декілька колядок. “Ми прийшли до вас з радісною звісткою та найкращими побажаннями доброго здоров’я, достатку і радості. Ми бажаємо вам миру, про який співали Ангели та миру в серці, миру в сім’ях, миру в державі. Нехай благословіння  Боже буде з усіма нами”, – побажав секретар Волинської єпархії УПЦ митрофорний протоієрей Микола Бондарук, а також переказав вітання від владики Нафанаїла.

11 січня обласну раду вітали з Різдвом Христовим від імені мешканців та працівників Луцького геріатричного пансіонату.

Як колядували працівники Луцького геріатричного пансіонату дивіться на відео:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: