23:49, 18 Квітня 2019

У волинській громаді створять Центр культури та дозвілля

У Любешівській селищній раді відбулася розширена нарада за участю керівництва, працівників закладів культури та депутатів. Темою обговорення було питання щодо створення у громаді Центру культури та дозвілля.

Про це повідомляє Любешівська селищна рада.

Після створення Любешівської ОТГ, громада отримала у своє підпорядкування  26 клубних закладів, на утримання яких потрібно спрямовувати значні кошти з місцевого бюджету.

Голова громади  Олег Кух переконаний, що потрібно підвищувати ефективність наших закладів культури, а це, на його думку, стане можливим лише об’єднавши ці заклади у Центр культури та дозвілля. Тим більше, що такі приклади і напрацювання уже є по інших ОТГ. Аби перейняти досвід і побачити все на власні очі, заступник селищного голови Ольга Кух разом з профільними працівниками галузі культури, побували у Теребовлянській ОТГ, де такі Центри ефективно діють.

Під час наради Ольга Кух представила присутнім модель майбутнього Центру культури та дозвілля, який матиме статус юридичної особи та окремі філії по декількох старостинських округах. Утворити їх планують за принципом поєднання функцій бібліотеки, клубу, позашкільного закладу освіти, інформаційного центру, де проводитимуться гурткова робота,  дозвілля як дітей, молоді, так і старшого покоління.

Свої пропозиції і напрацювання посадовці управляння гуманітарної політики селищної ради висловили, тепер справа за членами Робочої групи, які мають вивчити думку відповідних спеціалістів та  громадськості на місцях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: