20:21, 24 Червня 2019

У волинській громаді підприємці можуть провести онлайн-реєстрацію бізнесу

На Волині Шацькі озера щодня приймають сотні відпочивальників. А тому і підприємницька діяльність тут розвивається найбільше у літній період. Багато фізичних осіб-підприємців, що надають послуги туристам, реєструють свою діяльність лише на ці місяці. 

Про це інформує у «Фейсбук» Шацька селищна рада.

Проте, так сталося, що у Шацьку тимчасово немає державного реєстратора юридичних та фізичних осіб-підприємців, реєстраційні дії якого вкрай потрібні та затребувані тут сьогодні.

Завдяки розвитку цифрових технологій розвиваються і способи взаємодії людей та держави. Запропонований Міністерством юстиції України електронний сервіс «Он-лайн будинок юстиції» — це, насамперед, ініціатива, спрямована на те, щоб забезпечити громадян сучасними і зручними послугами, які вони зможуть отримати в інтернеті. Просто, легко та без черг. Це платформа, яка дійсно ефективно працює.

В режимі онлайн є можливість у тому числі зареєструвати або ліквідувати фізичну особу підприємця. Зайшовши на сайт сервісу, підприємці зможуть самостійно зареєструвати чи припинити свою підприємницьку діяльність. 

Проте, якщо виникають труднощі, запитання при роботі з сервісом чи відсутній Інтернет-зв’язок, можна звернутися у “Центр надання адміністративних послуг” виконавчого комітету Шацької селищної ради, що знаходиться у Шацьку, на вул.1 Травня, 2 А. Для зручності облаштували вільне робоче місце з доступом до мережі Інтернет та створили всі умови для швидкої та зручної онлайн реєстрації бізнесу.

Працівники Центру завжди готові надати практичну та методичну допомогу, провести навчальний практикум з користування сервісом. Можна також звернутися до державного реєстратора у іншому районі. Або ж скористатися зручними сервісами від Мін’юсту. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: