19:21, 21 Січня 2022

У ВНУ імені Лесі Українки вітали випускників-магістрів

Сьогодні у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам освітнього рівня «Магістр». На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, народний депутат Ірина Констанкевич, випускник університету — директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимир Захожий, ректор університету Анатолій Цьось, а також директор луцької ІТ-компанії «InternetDevels» Віктор Левандовський.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Сьогодні ви закінчили університет, який має 80-літню історію, який зберігає та примножує найкращі освітні традиції нашого краю, який в основу поклав якість освіти. Диплом Волинського національного університету імені Лесі Українки є надійним фундаментом майбутньої професійної діяльності, однак далі усе залежить лише від вас. Лише від вас залежить, яких вершин вам вдасться досягнути, тож я бажаю вам досягти успіху”,  – привітав магістрів Анатолій Цьось та вручив Подяки університету.

До вітального слова також долучилась Ірина Констанкевич, зазначивши, що студенти-випускники присутні у вітальному залі — кращі з кращих, і побажала зберегти цей вектор у майбутньому.

“Ми надзвичайно тішимося тим, що саме на території Луцька маємо такий чудовий заклад вищої освіти. Спасибі викладацькому складу за високий професіоналізм, за підготовку справжніх професіоналів, майстрів своєї справи.

Я точно знаю, що студентський шлях є нелегким. Однак ви вміло з усім впоралися і сьогодні вже пройшли важливу частину життєвого шляху. Хочу побажати, аби ваша подальша стежка була приємною й легкою, однак будьте готовими до усіх випробувань, які подарує життя. Нехай отриманні знання стануть основою для нових вмінь та навичок. Бажаю вам успішно та на практиці застосувати вивчене”,  – звернулась до присутніх заступник міського голови Ірина Чебелюк, та передала найщиріші привітання від міського голови Ігоря Поліщука.

Потому відбулося урочисте вручення дипломів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: