10:40, 10 Серпня 2021

У власність держави на Волині через суд повернули ділянку лісового фонду вартістю 14,6 мільйона

Господарський суд Волинської області задовольнив позовні вимоги Волинської обласної прокуратури та повернув у державну власність земельну ділянку площею майже 9 га й вартістю 14,6 мільйона гривень на території Ковельського району Волинської області.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної прокуратури.

Прокурори звернулися в суд із позовом в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Ковельської райдержадміністрації та Головного Управління Держгеокадастру у Волинській області, аби витребувати у власність держави земельну ділянку, цільове призначення якої було незаконно змінене.

Землі, які належать до земель лісового фонду, неправомірно вилучили у державного лісогосподарського підприємства, зареєстрували як землі сільськогосподарського призначення та передали у власність Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, яке мало намір ними розпоряджатися.

У суді прокурори довели незаконність цієї оборудки й рішенням суду земельну ділянку витребували із незаконного володіння та повернули у власність держави.

Зауважимо, що органи обласної прокуратури цьогоріч подали вісім позовних заяв щодо повернення державі неправомірно вилучених земель лісогосподарського призначення площею понад 100 га та вартістю більше 146 млн гривень. На тепер із них задовольнили два позови на суму 16,8 млн грн, інші перебувають в провадженні суду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: