15:00, 27 Липня 2022

У війні з російськими загарбниками загинули троє військових із Луцької громади

У боях на Донеччині та Дніпропетровщині загинули військовослужбовці із Луцької громади Віталій Форманюк та Володимир Дащук та військовий із Миколаєва Владислав Крутов.

Про це у «Телеграм» повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Лучанин Форманюк Віталій Олександрович, 01.07.1980 року народження був призваний на військову службу по мобілізації 27 лютого до складу військової частини на посаду командира бойової машини-командира відділення механізованого відділення механізованого взводу механізованого батальйону.

Штаб-сержант Форманюк В.О. загинув 25 липня в районі населеного пункту Яковлівка Донецької області в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України.

Мешканець с. Липляни Луцької міської територіальної громади Дащук Володимир Олександрович, 13.02.1980 року народження був призваний на військову службу по мобілізації 26 лютого 2022 року до складу військової частини на посаду навідника-оператора механізованої роти механізованого батальйону.

Солдат Дащук В.О. загинув 25 липня 2022 року в районі населеного пункту Яковлівка Донецької області в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України.

Лучанин Крутов Владислав Володимирович, 11.03.1979 року народження був призваний на військову службу по мобілізації 5 квітня до складу військової частини на посаду заступника командира військової частини з тилу, начальника тилу. Він жив із сім’єю у Харкові, проходив військову службу у Миколаєві, сім’ю перевіз у Луцьк після повномасштабного вторгнення рф.

Капітан Крутов В.О. помер 25 липня від отриманих важких поранень в результаті ворожого ракетного обстрілу в районі населеного пункту Апостолове Криворізького району Дніпропетровської області 22.07.2022 року під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України.

«Щирі співчуття рідним і близьким!

Вічна пам‘ять, честь і шана Героям!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: