14:32, 24 Травня 2022

У війні з російськими окупантами загинули двоє військовослужбовців із Павлівської громади

Гірка звістка надійшла в Павлівську територіальну громаду. Виконуючи бойові завдання в боротьбі з російським окупантом загинули двоє військових.

Про це повідомляють на веб-сайті Павлівської громади.

Піварчук Тарас Андрійович, 1983 р.н., житель с. Павлівка, голова ГО «Варта Порядку Павлівщини». В Героя залишилася дружина і  четверо дітей, три синочка та донечка.

Дяков Валерій Йосипович, 1964 р.н., уродженець с. Топилище, з 1987 року жив та працював в м. Луцьку. Залишилась дружина, дві доньки та п’ятеро онуків.

«Не віриться… Йдуть у засвіти найкращі з життя… Натомість вони стають нашою історією, героїчною пам’яттю і вічним болем.

Павлівська сільська рада, виконавчий комітет, сільський голова Андрій Сапожник, уся громада в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття сім’ям, рідним та близьким, друзям з приводу передчасної смерті наших захисників та розділяють їх горе.

Герої не вмирають!

Вічна пам’ять!!! Слава Україні! Смерть ворогам!

Про дату та час зустрічі загиблих Героїв,  а також про місце і час проведення поховань повідомлять додатково, стежте за новинами на нашому сайті та сторінці громади у мережі «Фейсбук»», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: